Obrzek vrch
 

Dulux Trade Floorshield

Home >> Nátěrové hmoty >> Dulux Trade FloorshieldDulux Trade Floorshield

Dulux Trade Floorshield je rozpouštědlová barva na betonové, kovové a dřevěné podlahy v interiéru a exteriéru s atraktivním pololesklým vzhledem. Floorshield je vysoce odolný proti otěru, střednímu chemickému zatížení (oleje, benzín) a opakovanému mytí vodou s getergenty. odolává teplotám do 90 stupňům.

Návod k použití: Na suchý a nečistot zbavený povrch (betonové povrchy musí být opatřeny hydroizolací proti pronikání spodní vody) naneste jednu vrstvu barvy naředěnou do 10% ředidla Dulux White Spirit. a následně dvě vrstvy neředěnou barvou. Pro nátěry dříve nenatíraného dřeva nejprve aplikujte základní barvu pro dřevo Dulux Trade Wood Primer a poté dvě vrstvy Dulux Trade Floorshield. Mezi vrstvami ponechte technologickou přestávku nejméně 12 hodin.

Barva není vhodná do prostor trvale zatíženým povrchu vlhkostí a do prostor, kde přichází do pravidelného kontaktu s horkými nebo vlhkými pneumatikami (veřejné garáže). Nehodí se ani na hlazený nebo tvrzený beton, který není upraven mechanicky nebo chemicky tak, aby byla zaručena dostatečná impregnace a ukotvení produktu k podkladu.

Aplikace: štětec nebo váleček.

Barevná paleta: více než 1500 odstínů dle exteriérového vzorkovníku Dulux Trade, včetně BS a RAL.

Vydatnost: Na hladkém málo savém povrchu je vydatnost barvy až 16m2-1l.