Obrzek vrch
 

Keraštuk - Štuková omítka

Home >> Nátěrové hmoty >> Keraštuk - Štuková omítkaKeraštuk - Štuková omítka, vnitřní stěrková směs pro okamžité použití

Keraštuk je stěrková směs v pastovitém stavu určená pro tenkovrstvé omítky na panelové povrchy a pro štukové omítky na základní jádrovou omítku. Po zaschnutí je barva omítky bílá až šedobílá, je vhodná pro malířské nátěry Superlex. Lze jej používat pro všechny druhy interiérů.

Návod k použití: Před nánášením je nutno vyrovnat podklady obvyklým způsobem (zacelit spáry, odstranit nežádoucí výstupky, nečistoty a prach). Je doporučeno zvlhčit podklad vodou, v případě velmi hladkých panelů provďte penetrační nátěr. Vyčnívající kovové prvky je nutno chránit antikorozními nátěry. Součástí přípravných prací je zakrytí oken, zárubní, radyátorů, podlahy apod. Nanáší se ručně stěrkou nebo nástřikem. Po částečném zaschnutí je nutno pourch uhladit navlhčeno stěrkou s plsněným nebo molitanovým povrchem. Následující nátěry se provádějí na vyzrálý povrch po 4 - 6 tádnech. Pro aplikaci je doporučena teplota nad + 5 stupňů.

Vydatnost: 2-3kg/m2 dle kvality podkladu.